Sık sorulan: Criminal Case Köpek Nasıl Alınır?

Criminal Case Oyunu Nasıl Oynanır?

Criminal Case, polisiye bir oyun olarak düzenlenmiştir. Oyunun her bölümünde bir cinayet yaşanmakta ve bu cinayetin çözülmesi beklenmektedir. Öncelikle cinayet alanına gidilir ve buradaki deliller toplanır. Ardından deliller soruşturmaya gönderilir.

Criminal Case kaç vaka var?

Olivia Hall: Yargıç ( Grimsborough: 1-56. Pasifik Koyu (İng.: Pacific Bay), Criminal Case ‘in ikinci sezonunun geçtiği şehirdir. Renkli yapısı ve ilginç yerleri ile 9 bölge + 3 ek vaka ile toplam 10 bölgeye ayrılan Pasifik Koyu, ilk olarak 13 Mart 2014 tarihinde yayınlanmıştır. Şehirde toplam 59 vaka bulunmaktadır.

Criminal Case altın yüzük nasıl alınır?

Altın Yüzük, Elit Modu’nda bir vakadaki bütün sahneleri (bonus sahnelerde dahil) beş yıldıza tamamlayarak elde edilebilir.

Criminal Case oyunu ücretli mi?

Bu büyüleyici gizli nesne ve macera oyununda cinayet vakası serilerini çözmek için Grimsborough Polisi’ne eşlik et. LÜTFEN DİKKAT: Criminal Case, tamamen ücretsiz bir oyundur; ancak bazı oyun öğeleri, gerçek para ile satın alınabilir.

Criminal Case hangi ülkenin?

Oyunun ayrıca 24 Ağustos 2014’te çıkan iOS ve 15 Nisan 2015’te çıkan Android versiyonu bulunmaktadır. Paris merkezli bir oyun firması Pretty Simple tarafından geliştirilen ve yayımlanan Criminal Case ‘in 10 milyondan fazla kullanıcısı vardır.

Criminal Case elit modu ne demek?

Tanımı Elit modunda oyuncular, daha önceden bitirdikleri vakaları tekrardan oynayıp sırayla bronz, gümüş ve altın yüzükler (Madalya benzeri) kazanabilirler. Fakat bu modda zorluk seviyesi, normal moda göre daha yüksektir; örneğin suç mahalliler ve mini oyunlar daha zorlu ve çekişmelidir.

You might be interested:  FAQ: Köpek Kulübesine Nasıl Alıştırılır?

Criminal Case ne zaman çıktı?

Altın, Criminal Case ‘te oyuncunun bazı şeyler satın almak için kullanabileceği bir oyun-içi-parasıdır.

Case ne zaman kuruldu?

1842, Racine, Wisconsin

Criminal Case koleksiyon modu nedir?

Tanımı Koleksiyon Modunda oyuncular Elit Modu ‘nda oynadıkları vakaları tekrar oynayabilir ve Etiket Paketleri’ne eklemek için etiket kazanabilirler. Her albüm oyunun bir sezonundan oluşmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *