Okuyucular soruyor: Reflex Plus Köpek Maması Nasıl?

Reflex Köpek Maması kaliteli mi?

Kaliteli bir ürün. tavsiye ederim tüm köpek sahiplerine. Oldukça memnunum.köpeğim severek yiyor.gelen mananın taze olduğunu tahmin ediyorum,zira köpeğim bayat mama konusunda oldukça duyarlı.. Köpeğimiz severek yiyor. İngiliz staf bull terier köpeğim için aldım..

Reflex Köpek Maması hangi ülkenin?

Özet Sonuç: Yerli bir mama üreticisi. İçeriğinde tahıl bulunuyor.

Reflex yerli mi?

bünyesinde üretilen kuru, yaş, ödül mamaları ve kedi kumları markasıdır. Yerli sermayeli Lider Petfood Manisa’daki 5 bin 500 metrekaresi kapalı, toplam 11 bin metrekarelik fabrikasında 2000 farklı pet ürünü üretmektedir. ISO 9001, ISO 22000 ve OHSAS 18001 belgelerine sahiptir.

Felicia köpek maması iyi mı?

Felicia Puppy Small/Mini, veterinerler ve profesyonel yetiştiriciler tarafından en sık bahsedilen yavru köpek mamalarından biridir. Hipoalerjenik bir içeriğe sahiptir. Son derece kaliteli bir içeriğe ve sağlıklı beslenmeye olanak sağlar.

En iyi yavru köpek maması hangisi?

1) Hill’s Puppy Kuzu Etli Yavru Köpek Maması Köpeklerin damak zevkine uygun, kaliteli ve besleyici köpek mamalarıyla yavru köpek maması listemizin ilk sırasında yer almaktadır. Hill’s Science Plan Yavru Köpek Maması, proteini taze kuzu etinden sağlar.

Liva Mama hangi firmanın?

Abalıoğlu Yem tarafından üretilen Liva isimli kedi mama sı harika bir mamaydı.

Brit Care hangi ülkenin?

Çek Cumhuriyeti markasıdır. Ürünlerini 70 ülkeye pazarlamaktadır.

You might be interested:  FAQ: Köpek Nasıl Eğitilir Kangal?

Proline sahibi kim?

Celalettin Üzümcü – yönetim kurulu başkanı – Proline PVC System for Windows and Doors | LinkedIn.

Reflex Plus nedir?

Reflex Plus For Medium & Large Breeds with Lamb& Rice, tümvyetişkin orta ve büyük ırklar için günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kedi/köpek beslenme uzmanları tarafından özenle formüle edilmiş tam ve dengeli, kuzu proteini içeren süper premium köpek mamasıdır.

Lider pet food kimin?

Murat Tarhan – CEO – Lider Pet Food Yem San. ve Tic. A.Ş.

Proplan köpek maması nasıl bir mama?

Proplan Kuzu Etli Medium Yetişkin Köpek Maması içerik bakımından en göze çarpan; kuzu eti, mısır, kurutulmuş hayvan proteini gibi çeşitli besinlere sahiptir. Besin değeri bakımından oldukça zengin olan mama aynı zamanda sindirim hassasiyeti bulunan köpekler için de oldukça tercih edilen bir köpek mamasıdır.

Profine mama nerede üretiliyor?

profine 22 ülkede, 29 merkezde, 3.500 çalışanı olan bir işverendir. Almanya’da Pirmasens ve Berlin fabrikalarında üretim yapıyoruz.

En iyi kedi maması hangisi?

En iyi kedi mamalarına gelecek olursak: Hill’s Pet Nutrition. Özellikle idrar yolları, kilo ya da sindirim problemleri yaşayan kediniz için tercih edebileceğiniz Hill’s mamalar, en iyi kedi mamaları arasında gösteriliyor. Yüksek protein oranıyla dikkat çeken Hill’s minik dostunuz için eksiksiz bir beslenme sunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *