Okuyucular soruyor: Malatya Köpek Barınağı Nerede?

Malatya’da hayvan barınağı var mı?

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Tarımsal ve Hayvansal Hizmetler Daire Başkanlığı’na bağlı olarak hizmet veren ve Veteriner Hekim Sadık Özelçi yönetimindeki Geçici Hayvan Bakımevi ve Doğal Yaşam Alanı, sadece Malatya kent merkezine değil, kent merkezinin yanı sıra Malatya ‘nın tüm ilçelerine yönelik olarak da faaliyet ve

Zonguldak köpek barınağı nerede?

Zonguldak İl Genel Meclisi’nde Zonguldak -Ankara yolu mevkisinde bulunan Sokak Hayvanları Geçici Rehabilitasyon ve Bakımevi’nin Sofular köyündeki katı atık bertaraf tesisi mevkisine yapılması kararlaştırıldı.

Ordu hayvan barınağı nerede?

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu ilçesinde bulunan Hayvan Barınağının bulunduğu alanı 3 dönümden 8 dönüme çıkarıyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’in talimatıyla Altınordu Karapınar Mahallesi’nde bulunan sokak hayvanları geçici bakım evinin 3 dönümlük alanı 8 dönüme çıkarılıyor.

Hayvan ambulansı ücretli mi?

İstanbulluların olası hayvan yaralanmaları durumunda ”Alo 153”ü arayarak hayvan ambulansını bölgeye çağırmaları gerekiyor. Ambulans hizmeti ücretsiz olarak veriliyor.

Hayvan ambulansı nedir?

Artık o hayvanlar için ambulans var. Üstelik Türkiye’nin her yerinden aranabiliyor. Alo 153 aranıp yardım istenildiğinde, tam donanımlı olan Sokak Hayvanları Hasta Nakil Aracı geliyor ve ilk müdahale yapıldıktan sonra gerekli sağlık merkezlerine götürülüyorlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *