Okuyucular soruyor: Criminal Case Köpek Ne Işe Yarar?

Criminal Case Oyunu Nasıl Oynanır?

Criminal Case, polisiye bir oyun olarak düzenlenmiştir. Oyunun her bölümünde bir cinayet yaşanmakta ve bu cinayetin çözülmesi beklenmektedir. Öncelikle cinayet alanına gidilir ve buradaki deliller toplanır. Ardından deliller soruşturmaya gönderilir.

Criminal Case de altın madalya nasıl alınır?

Madalya Nasıl Alınır

  1. Bronz Madalya, vakanın 3. Bölümünü tamamlayarak (yani katili tutuklayarak) elde edilebilir.
  2. Gümüş Madalya, vakanın sonundaki ek soruşturmayı tamamlayarak elde edilebilir.
  3. Altın Madalya, bir vakadaki bütün sahneleri (bonus sahnelerde dahil) beş yıldıza tamamlayarak elde edilebilir.

Criminal Case de altın ne işe yarar?

Altın, Criminal Case ‘te oyuncunun bazı şeyler satın almak için kullanabileceği bir oyun-içi-parasıdır.

Criminal Case oyunu ücretli mi?

Bu büyüleyici gizli nesne ve macera oyununda cinayet vakası serilerini çözmek için Grimsborough Polisi’ne eşlik et. LÜTFEN DİKKAT: Criminal Case, tamamen ücretsiz bir oyundur; ancak bazı oyun öğeleri, gerçek para ile satın alınabilir.

Criminal Case hangi ülkenin?

Oyunun ayrıca 24 Ağustos 2014’te çıkan iOS ve 15 Nisan 2015’te çıkan Android versiyonu bulunmaktadır. Paris merkezli bir oyun firması Pretty Simple tarafından geliştirilen ve yayımlanan Criminal Case ‘in 10 milyondan fazla kullanıcısı vardır.

Criminal Case elit modu ne demek?

Tanımı Elit modunda oyuncular, daha önceden bitirdikleri vakaları tekrardan oynayıp sırayla bronz, gümüş ve altın yüzükler (Madalya benzeri) kazanabilirler. Fakat bu modda zorluk seviyesi, normal moda göre daha yüksektir; örneğin suç mahalliler ve mini oyunlar daha zorlu ve çekişmelidir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: 3 Haftalık Köpek Nasıl Beslenir?

Criminal Case David Jones Kimdir?

Jones, oyuncunun Grimsborough Emniyet Müdürlüğü’ndeki partneridir ve 38 yaşındadır. Jones sivri koyu kahve saçlıdır ve üzerine mavi bir polis üniforması ve onun üstüne kahverengi bir ceket giyer (beşinci sezonda).

Criminal Case altın yüzük nasıl alınır?

Altın Yüzük, Elit Modu’nda bir vakadaki bütün sahneleri (bonus sahnelerde dahil) beş yıldıza tamamlayarak elde edilebilir.

Criminal Case kaç vaka var?

Olivia Hall: Yargıç ( Grimsborough: 1-56. Pasifik Koyu (İng.: Pacific Bay), Criminal Case ‘in ikinci sezonunun geçtiği şehirdir. Renkli yapısı ve ilginç yerleri ile 9 bölge + 3 ek vaka ile toplam 10 bölgeye ayrılan Pasifik Koyu, ilk olarak 13 Mart 2014 tarihinde yayınlanmıştır. Şehirde toplam 59 vaka bulunmaktadır.

Criminal Case ne zaman çıktı?

15 Kasım 2012

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *