Hızlı Cevap: Köpek Gönderimi Nasıl Yapılır?

Evcil hayvan kargolanır mı?

Tavşan, kuş gibi birçok evcil hayvanın kargo ile gönderilmesi yasaklıdır. Kargo şirketlerinin prosedüründe de yer alan bu durum birçok hayvan severi kızdırsa da, bu hayvanların sağlığı için oldukça önemlidir. Fakat hayvanlarınızı belirli prosedürler altında hava taşımacılığı ile gönderebilmeniz mümkündür.

Pet Taksi kaç TL?

Köpek eğitimi ve Pansiyonu amaçlı Pet servis Pet taksi nakliye ücretlerimiz; Tarafımıza Eğitim ve Pansiyon amaçlı köpeğinin transferini yaptıracak müşterilerimize özel açılış ücretsiz, gidiş dönüş toplam km X 3 TL üzerinden, Mesai saatleri dışı ile Bayram dönemleri 4 TL üzerinden fiyatlandırılacaktır.

Köpekle Yolculuk nasıl yapılır?

Hayvanların kimlik kartı ve veteriner sağlık raporu seyahatiniz sırasında yanınızda olmalı. Kedi ve süs köpeklerinde belediye tarafından verilen sağlık karnesi geçerli. Evcil hayvanınıza taşıma yapılacak tren ve mesafeye göre tam standart bilet ücreti üzerinden yüzde 50 indirimli biletinizi almanız gerekiyor.

Köpek kargosu var mı?

Kargo kompartımanlarında taşınabilecek evcil hayvan seçenekleri şu şekilde yer almaktadır; kedi, köpek ve küçük ötücü kuşlar( saka kuşu, muhabbet kuşu, kanarya) evcil hayvan kategorisi ile aşınabilmektedir. Rezervasyon saatinizden en geç 6 saat öncesine kadar yapılması ve onaylanması gerekmektedir.

Kedimi şehirler arası nasıl taşırım?

Kafeste ve kilitli bulunmak koşuluyla taşınabilecek Yeni karara göre aşı karnesi bulunan kedi, köpek, kuş gibi evcil hayvanlar, özel kafeslerde kilitli bulunmak koşuluyla hayvan sahibinin kucağında ya da oturduğu koltuğun önünde taşınabilecek.

You might be interested:  FAQ: Hangi Köpek Tüy Dökmez?

Canli hayvan kargosu var mi?

Yolcu beraberi olmadığı durumlarda evcil hayvanlarınız ancak kargo olarak taşınabilmektedir. Tek fark evcil hayvan taşıcılığı kargo olarak biraz daha masraflıdır. Aşı belgelerinin tam ve eksiksiz olması gerekir. Aşı karnesinin kaşeli ve onaylı olması gerekir.

Pet taksi nasıl yapılır?

Pet taksi kullanımı oldukça basittir. Tek yapmanız gereken hayvanınızın türü, cinsi, sayısı ve nereden alınıp nereye götürülecek. Bunları pet taksi ile sorumlu olan kişiye bildirmeniz. Hem de gidilecek yolun da fiyat aralığını öğrenebilirsiniz.

Petkargo nedir?

Pet kargo ( pet taşıma, pet taksi) tanım: Evcil hayvanın bir konumdan başka bir konuma transfer edilmesi durumudur. Bu ihtiyaca karşılık konforlu, güvenli ve hijyenik olarak yapılan evcil hayvanı transferlerine pet kargosu denmektedir.

Uçakla hayvan taşıma ne kadar?

Hayvan kompartmanında seyahat etme şartları 8 kg’dan daha ağır köpek ve kediler, uçağın kargo bölümünde taşınacaktır. Taşıma hizmetimiz, dış hat uçuşlarımızda 74,99 Avro / yön ve iç hat uçuşlarımızda 159,99 TL/yön olarak ücretlendirilmektedir.

Otobüslerde köpek serbest mi?

Karayolları Taşıma Yönetmeliği’ne göre; “Aşı karneli kedi, köpek (tehlike arz edenler hariç) ve kuş (saka, muhabbet kuşu veya kanarya) gibi evcil hayvanlar, özel kafesleri kilitli olmak şartıyla bagaj taşımaya mahsus bölümün dışında, hayvan sahibi yolcunun kucağında veya oturduğu koltuğun önünde de taşınabilir.

Evcil hayvana uçak bileti nasıl alınır?

Öncelikle 0888 228 12 12 numaralı Pegasus Çağrı Merkezi’ni arayarak beraberinizde taşımayı planladığınız evcil hayvan için rezervasyon yaptırmalısınız. Uçuşlarımızda sadece kedi, köpek ve kuş (sadece iç hatlarda) taşımacılığı yapılabilmektedir.

Uçaklar hayvan alıyor mu?

Uçaklarımızda, hem yolcu kabinlerinde hem de kargo bölümünde sadece kedi, köpek ve küçük ötücü kuşlar (saka kuşu, muhabbet kuşu, kanarya) evcil hayvan olarak taşınabilmektedir. Yolcu kabininde taşınabilen evcil hayvan kontenjanı sınırlı olup, uçak tipine göre farklılık göstermektedir.

You might be interested:  Soru: Doğuran Köpek Nasıl Beslenir?

Pet Taksi ne demek?

Pet taksi adı altında olan taksiler ile 7/24 istenilen yere evcil hayvanlar götürülebilmektedir. Pet taksi araçlarında aslında en önemli özellik temiz olmasıdır. Evcil hayvan sahibi olan kişiler için diledikleri zaman pet taksi çağırarak istenilen yere zorlanmadan sıkılmadan stres olmadan bir hizmet alabilmektedirler.

Hangi otobüs firmaları evcil hayvan alıyor?

EVCİL HAYVAN İLE OTOBÜS YOLCULUĞU

  • Nilüfer. “Sadece kedi, köpek ve ötücü kuşlar (muhabbet kuşu, kanarya) evcil hayvan olarak taşınabilmektedir.
  • Kamil Koç
  • Pamukkale.
  • Ulusoy.
  • Otobüs Yerine BlaBlaCar.

Taksiler köpek alır mı?

evcil hayvan taşıma yasağı bulunmaktadır. Bu durumlarda hayvan sever kişiler en iyi alternatif olan evcil hayvan taksisi hizmetinden faydalanmalılardır. Sırf evcil hayvanlar için düzenlenen bu taksiler sayesinde evcil hayvana sahip kişiler hayvan yanındayken istediği yere seyahat edebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *